Teleskopinis ortakis montuojamas tiesiai iš kambario į išorinę pastato sieną į iš anksto paruoštą skylę, kurios skersmuo yra nuo 100 iki 160 mm.Veikimo proceso metu sistema siurbia į patalpą švarų atmosferos orą ir išmeta iš patalpos užterštą orą, kurio ciklas yra 90 sekundžių išleidimui ir 90 sekundžių įleidimui. Šaltu paros metu šiltas oras, išeinantis iš patalpų į lauką, patenka į šilumokaitį, kur jis didžiąją dalį šilumos atiduoda šaltam orui, patenkančiam į patalpą. Tai žymiai sumažina šilumos nuostolius ir lemia energijos taupymą. Sistemoje naudojamas keramikinis šilumokaitis (rekuperatorius), kuris pasižymi dideliu efektyvumu – daugiau nei 80%.

Mini rekuperatoriaus veikimo metu nesusidaro kondensatas, nes naudojami du skirtingų krypčių ventiliatoriai (tik „Eco-Fresh“ sistemose).

Mini rekuperatoriui nereikia vietos, nes jis montuojamas sienos išgręžtoje skylėje.

Įmontuoti sistemą galima tiek remontuojant, tiek jau pastatytame ir su apdaila esančiame name.

Sugedus, mini rekuperatorius yra laisvai pašalinamas iš skylės ir keičiamas į naują (su garantiniu laikotarpiu) arba jame pašalinamas trūkumas ar sugedęs elementas.

Galite keisti jo darbo vietą, išėmus ir sumontavus kitoje norimoje vietoje.

Valdomas distanciniu pulteliu.

Mini rekuperatoriaus Eko Fresh sistemą sudaro:

  1. Išorinės apsauginės grotelės – susideda iš korpuso, grotelių tinklo, kurios apsaugo sistemą nuo drėgmės, net esant stipriam lietui.
  2. Teleskopinis oro latakas – leidžia sureguliuoti prietaiso ilgį atsižvelgiant į sienos storį.
  3. Išmetimo ventiliatorius – penkių greičių, leidžiantis srauto greitį reguliuoti nuo 30 m3/h iki 120 m3/h dienos režimu.
  4. Filtras – aktyvuotos anglies filtras – garantuoja gryno ororautą net labai užterštuose miesto ir pramonės rajonuose. Jis valo orą nuo kvapų, dulkių, bakterijų, suodžių, automobilių išmetamųjų dujų ir kt.
  5. Rekuperatorius (šilumokaitis) – padeda žymiai sumažinti temperatūros nuostolius patalpų ventiliacijos metu.
  6. 500 W šildytuvas – ekonomiškas, skirtas impulsiniam darbui. Palaiko oro, patenkančio į kambarį, temperatūrą nuo 17 iki 23° C.
  7. Penkių greičių pūtimo ventiliatorius – leidžia reguliuoti oro srautą nuo 30 m3/h iki 120 m3/h dienos metu. Naudojamas švariam orui siurbti iš išorės į vidų.
  8. Valdymo blokas: Šiluminis saugiklis – apsaugo sistemą nuo perkaitimo.

Termostatas – kontroliuoja šildytuvą ir užtikrina oro, patenkančio į patalpą, temperatūrą nuo 17 – 23° C.

Drėgmės jutiklis – įjungia oro ištraukiamąją ventiliaciją, kai drėgmė viršija 75 %.

Jonizatorius – prisotina orą neigiamais jonais. Pašalina specifinius ir nemalonius kvapus. Naikina mikroorganizmus. Neleidžia formuotis grybeliui ir pelėsiui.

Mini rekuperatoriaus Eko Fresh techninis aprašymas

© Dikova, UAB, 2021.