Gręžimo darbai per mūrą, gelžbetonį, akmenį.

Skylių gręžimas naudojamas ventiliacijos. vėdinimo, šilumos, vandentiekio ir kanalizacijos sistemoms, elektros įrengimų, elektros rozetėms, turėklų ir tvorų tvirtinimų montavimui, cheminių inkarų montavimui, bandomiesiems gręžiniams.

Ankstesnėse statybose angos buvo išmušamos vibro plaktukais, kurie sukelia didelę vibraciją. kuri pažeidžia pastato konstrukciją, jau nekalbant apie senus pastatus, kur konstrukcijos ir be to trupa ir vos laikosi. Esant gelžbetoniui ar akmeniu – skylė gaunasi didelė, padidėja skylės užtaisymo išlaidos. lūžta įrankiai. o svarbiausia gaištamas statybose pats svarbiausias dalykas – LAIKAS.

Gręžimo darbai atliekami deimantiniais cilindriniais grąžtais.  Kiaurymės išpjaunamos reikiamo diametro, reikiamoje vietoje milimetro tikslumu. Gręžimo gylis neribojamas. Gręžiant skylę nėra vibracijos bei kalimo triukšmo. todėl neatsiranda įtrūkimų. netrupa paviršiai.

Gelžbetoninės konstrukcijos gręžiamos su vandeniu su galimybe naudoti vandens nusiurbimo sistemą. Mūrą galime gręžti ir sausai naudojant dulkių nusiurbimo sistemą. Jei nėra galimybės naudoti vandenį, atliekant gelžbetonio gręžimo darbus, galime gręžti sausai.

Atliekant gręžimo darbus, dažniausiai gręžiama naudojant gręžimo stakles, kurios tvirtinamos prie sienos ar grindų vienu tvirtinimo ankeriu. Kartais nėra galimybės naudoti tvirtinimą, todėl naudojame vakuminį tvirtinimą be ankerių arba gręžiame su rankine gręžimo mašina.

Naudojantis gręžimo darbų paslaugomis, betonuojant galima nesukti galvos kur palikti angas komunikacijoms, jos deimantiniais grąžtais, kuriems nebaisi jokia armatūra, gręžiamos vėliau reikiamoje vietoje. Tai leidžia žymiai paspartinti darbus ir padidinti darbų tikslumą bei kokybę optimaliai, ypač tada, kaip praktikoje dažnai būna, kai  keičiasi projektai ir keičiasi komunikacijų vieta.

Reikalui esant, galime suformuoti ir keturkampes angas.. Didesnės angos formuojamos naudojant pjovimo darbų sistemą (daugiau žiūrėkite Pjovimo Darbai).

Pasinaudokite mūsų siūlomomis paslaugomis ir mes jums garantuotai dovanosime kokybę. greitį bei sutaupytą laiką.

© Dikova, UAB, 2021.